EuroAstra

„Ne utazz taxival!” – bojkott jön, berágtak az emberek a „pofátlan” taxisokra

Megelégelték az emberek a taxisok parádézását, most az utasok tüntetnének. A Facebookon szerveződik egy esemény, amelyre már 1500-an jeleztek vissza.

Megelégelték az emberek a taxisok parádézását, most az utasok tüntetnének. A Facebookon szerveződik egy esemény, amelyre már 1500-an jeleztek vissza.

A felhívást kezdeményezők azt szeretnék elérni, hogy június 1-én senki ne hívjon taxit, így tiltakozva az "állandó taxis tüntetések" ellen:

Elég volt az állandó taxis tüntetésekből!
A mai napon most MI átlagemberek tiltakozzunk a taxisok ellen.
Nem kell az úttorlasz, a város lezárása. Egyszerűbb dologgal kell bénítani a taxis társadalmat. Ne utazz taxival a mai napon! Senki nem fog taxit hívni és beülni hozzájuk. Így lehet békésen tudtukra adni, hogy nem kérünk a magas díjakból, pofátlan viselkedésükből, átveréseikből, hülyének nézésükből.
– Kinek nem inge, ne vegye magára! –
NE UTAZZ TAXIVAL A MAI NAPON! 2016.06.01

Fontos tudni: a FŐTAXI a balhéban nem vett részt. Ők ezek szerint balhé helyett dolgozni akarnak. Őket ne bojkottáljuk!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük