2025.március.04. kedd.

klipreszlet tutaj

Geszti Péter új dalt és animációs klipet készített Noé címmel az újrakezdésről

Geszti Péter érzelmes új dalt írt NOÉ címmel, amelyhez különleges, rajzos videó klip

is készült: https://www.youtube.com/watch?v=BtcfIhyfTeY&feature=youtu.be

A videóban a bibliai Noé története egy kisfiú, egy kislány és egy kutyus fantasztikus utazásán keresztül idéződik meg.

GesztiPeter KalmanTamas NOEApaként régóta azt érzem, hogy nehéz időkben különösen helyt kell állnom: hitet, erőt adni a családomnak, miszerint mi együtt mindent átvészelünk. Ha összeomlik a világunk, nekünk kell megteremtenünk az újat, nem várhatunk másra.

A NOÉ az újrakezdés dala. Nem a COVID-19 járvány ihlette, már jó ideje dolgozom rajta, de a koronavírus adta meg hozzá az utolsó lökést.

A fő üzenete: ha úgy érzed, hogy eljött a világvége, cselekedj! A világvége mindenkinek mást jelent: elveszíteni szülőt, szerelmet, barátot, egy kutyát vagy éppen a munkánkat – ez mind megrázó lehet. De higgy magadban, fogd meg a párod kezét, és teremts vele bátran egy új világot. Szeretettel és hittel – járványon innen és túl.” – foglalta össze Geszti Péter dalszövegíró-rapper-rendező.

Ahogy a Noé c. dalban elhangzik:

„Ha ezen a világon a semmibe fut is a bárkánk, mi kikötünk együtt a szív látóhatárán!” 

A rapper-énekes Gesztinek idén több, mint ötven koncertje és előadása marad el a vírushelyzet miatt, de szokása szerint pozitívan áll a változásokhoz. „Az elmúlt két hónapban itthon dolgoztam, rengeteg időt tölthettem a családommal, egy egész albumnyi dal született, és végre befejezhettem ennek a fontos dalomnak a videó klipjét, amit én írtam és rendeztem.” 

A Noé c. dalt még jóval a járvány kitörése előtt vették fel, a klip viszont már a karanténban készült, Geszti csak videó hívásokon keresztül találkozott alkotótársaival.

A dal szerzői és előadói Geszti Péter és Kálmán Tamás, a klip art direktora Brunszkó László, animátora Bogdán Balázs.

A NOÉ dal országos rádiós bemutatkozása a Rádió 1 Balázsék című reggeli műsorában volt május 12-én.

A NOÉ klipje elérhető a közösségi média oldalakon.

 

További információk:

Geszti Péter feat. Káté: NOÉ

videóklip https://www.youtube.com/watch?v=BtcfIhyfTeY&feature=youtu.be

Geszti Péter Youtube csatorna: https://www.youtube.com/c/GesztiP%C3%A9terOfficialChannel

Geszti Péter Facebook: https://www.facebook.com/gesztipeter/

Noé_kreditek:

Dal címe: NOÉ

Előadó: Geszti Péter feat. Káté

Zene: Kálmán Tamás KáTé

Dalszöveg: Geszti Péter

Videóklip: GRUND produkció

Forgatókönyv: Geszti Péter

Rendező: Geszti Péter

Art director: Brunszkó László http://behance.net/nikonone

Animáció: Bogdán Balázs „Balu” http://redd.hu/

Kiadó: Ebizone Records

Kiadás éve: 2020.

Dal ISRC: HU-C81-20-00099

Video ISRC: HU-Y86-20-00099

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük