A legújabb 2013-as konyhabútor és konyhagép kollekciókkal idén is a  Konyhakiállításon találkozhatnak először a látogatók március 1-3. között  a Budapest Sportarénában. Az eseményen több mint 100 kiállító mutatja  be a hazai és nemzetközi gyártók újdonságait, melyek közül nem egy  annyira friss, hogy egész Európában egy mintakollekció létezik még csak  belőle.   		                
A legújabb 2013-as konyhabútor és konyhagép kollekciókkal idén is a Konyhakiállításon találkozhatnak először a látogatók március 1-3. között a Budapest Sportarénában. Az eseményen több mint 100 kiállító mutatja be a hazai és nemzetközi gyártók újdonságait, melyek közül nem egy annyira friss, hogy egész Európában egy mintakollekció létezik még csak belőle.
 			 	A legújabb 2013-as konyhabútor és konyhagép kollekciókkal idén is a  Konyhakiállításon találkozhatnak először a látogatók március 1-3. között  a Budapest Sportarénában. Az eseményen több mint 100 kiállító mutatja  be a hazai és nemzetközi gyártók újdonságait, melyek közül nem egy  annyira friss, hogy egész Európában egy mintakollekció létezik még csak  belőle.   		
 		 			 	Ha idén építkezik, vagy konyhafelújítást tervez, a részvétel szinte  kötelező, de azok számára is hiánytalan kínálattal szolgál a kiállítás,  akik új konyhagépet, mosogatót, csaptelet, munkalapot vagy konyhai  eszközöket készülnek beszerezni.  	   	
A főzés szerelmeseit mesteri kisgép újdonságok és szinte már professzionális konyhai felszerelések várják, melyekkel a legkülönlegesebb receptek és kedvenc éttermi fogásaink is elkészíthetők. Ezeket az eszközöket használat közben is bemutatják a helyszínen, így minden funkciójuk pontosan megismerhető, olyanok is, melyekkel egy üzletben nem találkoznánk.
Az esemény idei újdonsága a különböző stílusú enteriőröket felvonultató étkeződesign bemutató, ahol megismerhetjük az étkező-tálaló helyiségek legújabb trendjeit a minimáltól a nagyvonalún keresztül a country és rusztikusig, nem feledkezve el magáról a terítéskultúráról sem.
De mit érne a Konyhakiállítás stílusos gasztronómia nélkül? Minden eddiginél több és magasabb színvonalú főzőbemutató, friss receptek és titkos praktikák tárulnak a látogatók elé, legyen szó akár az egészséges sütési-főzési technológiákról vagy a 2013-as év desszertdivatjáról. A legjobb hazai séfek – többek között a két Gault & Millau sapkás Pesti István és a tavalyi év cukrásza, Balatoni Brigitta – mellett élő Sztárok a Pácban Bede Robival és sztárvendégeivel és Receptdaráló Lázár Cheffel is lesz a Miele Gasztroszínpadon.
A kiállítás megtekintése előtt mindenképp keressük fel a www.konyhakiallitas.hu oldalt, mert a weboldalon és a helyszínen is regisztráló látogatók között fődíjként egy 2,5 Millió Ft értékű Nolte konyhabútor talál gazdára. Kedvezményes jegyelővétel 2013. február 26-ig a www.ticketa.hu oldalon
